Home
Restaurants
Zoeken
Nieuws
Over ons
Contact
»
Restaurants in Sint-Truiden
•
Zorba
•
Coco Pazzo
•
Aen de Kerck van Melveren
•
Luifeltje
•
Dionysos
Relevante links
•
Grootste assortiment wijnen van NL
•
De allerbeste wijnen uit Italiƫ
•
Wijnwinkel: Proefdoos
•
Diner Jaarkaart
Laatste nieuws
Tweets door @ezpress
...
»
Restaurant Vrouwenpoort Leeuwarden wisselt van eigenaar
...
»
Geniet van de Spaanse cultuur tijdens de Wereld Tapas Dag op 15 juni
...
»
Willekeurige restaurants
•
Equator
•
Le Marmiton
•
Pizza Marseille
•
Alsput
•
De Korte Vest
Home
»
Limburg
»
Sint-Truiden
»
Cafetaria Belgische Fruitveiling
Cafetaria Belgische Fruitveiling in Sint-Truiden
Montenakenweg 80
3800 Sint-Truiden
Telefoon
011 693451
Fax
011 693451
Keuken/soort
Nederlands
Routeplanner
Plan uw route naar Cafetaria Belgische Fruitveiling